Çözümlerimiz

Taksi ve Özel Araçlar

Taksi ve özel araçlarınızın izleme ve takibini yapmak istiyorsanız doğru yerdesiniz! movita MNVR modeli cihazımız araçlarınızın içine ve dışına yerleştirilen kameralara bağlanarak taksi ve özel araçlarınızın 7/24 izleme ve takibini yapar.

Detay

Minibüsler ve Midibüsler

Minibüs ve midibüslerinizin izleme ve takibini yapmak istiyorsanız doğru yerdesiniz! movita MNVR modeli cihazımız araçlarınızın içine ve dışına yerleştirilen kameralara bağlanarak minibüs ve midibüslerinizin 7/24 izleme ve takibini yapar.

Detay

Şehirler Arası Otobüsler

Şehirler arası otobüslerinizin izleme ve takibini yapmak istiyorsanız doğru yerdesiniz! movita MNVR modeli cihazımız araçlarınızın içine ve dışına yerleştirilen kameralara bağlanarak şehirler arası otobüslerinizin 7/24 izleme ve takibini yapar.

Detay

Zırhlı Taşıma Araçları

Zırhlı taşıma araçlarınızın izleme ve takibini yapmak istiyorsanız doğru yerdesiniz! movita MNVR modeli cihazımız araçlarınızın içine ve dışına yerleştirilen kameralara bağlanarak zırhlı taşıma araçlarınızın 7/24 izleme ve takibini yapar.

Detay

Okul Servisleri

Okul servislerinizin izleme ve takibini yapmak istiyorsanız doğru yerdesiniz! movita MNVR modeli cihazımız araçlarınızın içine ve dışına yerleştirilen kameralara bağlanarak okul servislerinizin 7/24 izleme ve takibini yapar.

Detay

Güvenlik Kuvvetleri Araçları

Güvenlik kuvvetleri araçlarınızın izleme ve takibini yapmak istiyorsanız doğru yerdesiniz! movita MNVR modeli cihazımız araçlarınızın içine ve dışına yerleştirilen kameralara bağlanarak güvenlik kuvvetleri araçlarınızın 7/24 izleme ve takibini yapar.

Detay

Yük ve Eşya Taşıyan Araçlar

Yük ve eşya taşıyan araçlarınızın izleme ve takibini yapmak istiyorsanız doğru yerdesiniz! movita MNVR modeli cihazımız araçlarınızın içine ve dışına yerleştirilen kameralara bağlanarak yük ve eşya taşıyan araçlarınızın 7/24 izleme ve takibini yapar.

Detay

Belediye ve Halk Otobüsleri

Belediye ve halk otobüslerinin izleme ve takibini yapmak istiyorsanız doğru yerdesiniz! movita MNVR modeli cihazımız araçlarınızın içine ve dışına yerleştirilen kameralara bağlanarak belediye ve halk otobüslerinin 7/24 izleme ve takibini yapar.

Detay